Skip to main content

Výuka jazyků zdarma

S rozšířením chytrých mobilních telefonů se výuka jazyků (nejen angličtiny) přesouvá často právě sem. Je to vcelku pohodlné, mobilní telefon nosíme pořád u sebe a některé aplikace jsou již hodně propracované. Podíváme se na jednu z nich.

Aplikace pro výuku Duolingo

Mobilní aplikace Duolingo je příkladem výborné možnosti, jak se zdarma učit cizí jazyk na mobilním telefonu. V interaktivním módu si procvičíte slovní zásobu, rovnou i otestujete své znalosti a nastavíte si svůj studijní plán, kterým Vás aplikace nenásilnou cestou vede. Učit se nemusíte pouze angličtinu, ale i ostatní jazyky – španělštinu, francouzštinu, němčinu, portugalštinu, italštinu. Pokud již umíte jeden cizí jazyk, můžete se učit rovnou z tohoto jazyka – například si zadání slovíček nechat dát v angličtině a překládat do němčiny.

Kde se dá aplikace sehnat?

Aplikaci Duolingo najdete v případě Androidu na Google Obchodu, v případě Apple na jejich Store. Stačí do vyhledání napsat Duolingo. Využít můžete i webovou stránku duolingo.com

Hodnocení

Duolingo určitě stojí za vyzkoušení, je to velmi povedená aplikace, která je navíc zdarma. Z hodnocení ostatních uživatelů lze vyčíst, že aplikaci si téměř všichni chválí a že Duolingo pomohlo hodně lidem při výuce slovíček. Průměrné hodnocení je více než 90 procent.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.